/ Nákupní rádce / Jak vybrat perlový náhrdelník a jakou zvolit délku

Jak vybrat perlový náhrdelník a jakou zvolit délku

Při výběru délky perlového náhrdelníku je třeba brát v úvahu tři základní parametry, které pomůžou se rozhodnout pro ten správný.

Je to jednak příležitost, pro kterou náhrdelník pořizujeme či bude nejčastěji užíván, dále oblečení, neboli outfit, který bude náhrdelník doplňovat a pak také vlastní postava ženy.

Pokud si těmito parametry nejste jisti, je zde

Rychlý rádce pro délku perlového náhrdelníku

Na základě našich dlouholetých zkušeností doporučujeme jako sázku na jistotu tyto varianty:

Nejběžnější a nejoblíbenější délkou krátkého perlového náhrdelníku je délka Princess 45 cm, která má i nejširší možnost využití při mnoha příležitostech a druzích outfitu.

Z dlouhých náhrdelníků má pak největší rozsah využití velice variabilní typ Rope 140cm, který je nesmírně sexy jako jediný dlouhý pramen, lze ho omotat dvakrát či třikrát a vytvořit tak módní dvoj či trojnáhrdelník, nebo namotat na zápěstí a nosit jako výrazný náramek. Velmi zajímavě také vypadá jako pásek.

Pokud si ani tak nejste jisti, úplně spolehlivou volbou je Dárkový poukaz.

Délky perlových náhrdelníků 

Perlové náhrdelníky se vyrábějí v těchto základních délkách:

Collar - 33 - 36 cm

Tento náhrdelník těsně obepíná krk a vyrábíme jej vždy na míru podle jeho obvodu. Je ideální pro oblečení s otevřeným hlubším výstřihem či k topu bez ramínek. Skvělý pro elegantní večeře a párty, velice slušivý i k džínám. Vhodný pro postavy s úzkým krkem, který tak krásně vynikne.

Choker - 35 - 41 cm

Tento typ náhrdelníku spočívá na klíčních kostech a vpředu sahá těsně pod krční jamku. Pokud se vám líbí Collar, ale chcete více volnosti pro pohyb a dýchání, je Choker ideální volbou. Hodí se k rozepnutému límečku košile či k nehlubokým výstřihům elegantních šatů třeba při luxusní večeři - tam zpravidla ve dvouřadé variantě. I tento typ náhrdelníku lichotí úzkému krku.

Princess - 43 - 50 cm

Jedná se o nejoblíbenější délku náhrdelníku, perly sahají pod klíční kosti a lidem citlivým na obepnutí kolem krku dávají pocit vzdušnosti a volnosti. Skvěle sedí k lodičkovému i hlubšímu výstřihu, velmi slušivý je i na roláku, jedná se o oblíbený náhrdelník pro většinu příležitostí.

Matinee - 53 - 60 cm

První zástupce skupiny dlouhých náhrdelníků, který svou délkou sahá až po spodní část dekoltu, je ideální k jednobarevnému business kostýmu či k hlubokým výstřihům. Lze také omotat na zápěstí a nosit jako náramek.

Opera - 75 - 90 cm

Tento dlouhý náhrdelník nabízí mnoho atraktivních možností využití. Lze jej zavěsit na krk a nosit jako jediný dlouhý pramen, omotat dvakrát a vytvořit tak módní dvojnáhrdelník, nebo je možné vytvořit uzel ve výstřihu nebo nad poprsím, aby vytvořil populární vintage styl. Je také možné náhrdelník namotat na zápěstí a nosit jako výrazný náramek. Tradičně se náhrdelníky délky Opera, jak už název napovídá, nosí s večerním outfitem na společenských akcích, v poslední době se ale prosazují jako skvělý doplněk méně formálního oblečení. 

Rope - více než 100 cm

Velice variabilní dlouhý náhrdelník je nejen sexy jako jeden samostatný string, je to i výrazný náhrdelník při omotání dvakrát či třikrát, ale je to také nesmírně zajímavý náramek či pásek. Variabilita je veliká, kreativita je na vás.

Více informací o tom, kam se který druh šperku hodí a co vybrat jako dárek se dozvíte v tomto článku nákupního rádce.

Vyberte si perlový náhrdelník z naší nabídky.

Jak vybrat perlový náhrdelník a jakou zvolit délku

Doporučené produkty

Minimalistický prsten s perlami

Minimalistický prsten s perlami

690 Kč
Perlové náušnice s bezpečným zapínáním

Perlové náušnice s bezpečným zapínáním

1 090 Kč
Třpytivá sada šperků z perel

Třpytivá sada šperků z perel

2 680 Kč
Jemná sada stříbrných šperků s perlou

Jemná sada stříbrných šperků s perlou

1 780 Kč
Sada šperků z mořských perel se zlatem

Sada šperků z mořských perel se zlatem

10 780 Kč
Exkluzivní sada šperků z mořských perel

Exkluzivní sada šperků z mořských perel

48 500 Kč
Sada šperků brož a náušnice

Sada šperků brož a náušnice

2 080 Kč
Sada náhrdelníku a náušnic z perel

Sada náhrdelníku a náušnic z perel

1 480 Kč
Garance pravosti

Každý námi vyrobený šperk je opatřen Certifikátem pravosti JwL, kterým garantujeme pravost a mimořádnou kvalitu perel, protože perly si sami vybíráme na perlových farmách po celém světě.

Dárkové balení

Každý zakoupený šperk Vám zabalíme do dárkové krabičky a převážeme mašlí, Vy se tak budete moci věnovat pouze vlastnímu předání perlového dárku a užívat si radost naplno.

Bezpečný nákup

Jsme registrováni u puncovního úřadu pod číslem 13776 a všechny naše šperky jsou opatřeny značkou ryzosti a pravosti. Nehrozí tak naprosto žádné riziko, že by výrobek nesplňoval udávané parametry.

Výroba v ČR

Jsme výrobci, nikoli pouze přeprodejci, proto si hrdě stojíme za kvalitou našich šperků, které jsou vyráběny zde v České republice a jsou tak až do finální fáze pod neustálou kontrolou kvality. Případný záruční i pozáruční servis je samozřejmostí.

Vybíráte dárek

a nemůžete se rozhodnout? Jsme specialisté na perly s bohatými zkušenostmi a jsme připraveni Vám poradit tak, aby dárek vždy potěšil. Kontaktujte nás z pohodlí domova.