/ Nákupní rádce / Kam se který šperk hodí a co pořídit jako dárek

Kam se který šperk hodí a co pořídit jako dárek

Jsou situace, ke kterým se skvěle hodí perlový náhrdelník, ale jsou i takové, pro které přesně padnou třeba náušnice s náramkem. V našem sortimentu šperků naleznete spoustu krásných kousků, které ženu decentně dozdobí pro každou příležitost.
Jaké druhy šperků se hodí do jakých situací a pro kterou příležitost se hodí perlový dárek?

 

PERLOVÝ NÁHRDELNÍK

Ač se to na první pohled nemusí zdát, tak perlové náhrdelníky mají velice široké možnosti využití. V základu si je můžeme rozdělit na jednoduché náhrdelníky, které se zpravidla skládají z perlového přívěsku a řetízku, a které se hodí prakticky pro každou příležitost od každodenního nošení, až po elegantní bál. Druhou skupinou jsou celoperlové náhrdelníky se zapínáním na karabinu či s ozdobnou klapkou, což jsou v podstatě šňůry perel, které se dokonale hodí do formálního prostředí a na galavečery, ale uděláte s nimi dojem i na slavnostní večeři, či na důležité pracovní schůzce. Do této skupiny patří také krásné elegantní dlouhé perly bez uzávěru, které jsou velice variabilní.

Jako dar se hodí prakticky pro jakoukoliv příležitost. Ty jednodušší velice potěší při svátku, narozeninách či výročí. Celoperlový náhrdelník je dokonalým dárkem při životních jubileích, svatbě či jiných významných příležitostech.

 

PERLOVÝ NÁRAMEK

perlový náramek nabízíme v několika variantách. Ty jednodušší s menším množstvím perel se hodí i pro každodenní nošení, kdy budete okouzlovat okolí krásou svých perel. Provedení celoperlové, kdy je náramek tvořen prakticky výhradně perlami, je jako stvořené na elegantní recepce a jiné veskrze formální příležitosti.

Pro Perlový náramek jako dar platí prakticky totéž jako pro perlový náhrdelník. Jednodušší varianty jsou krásným dárkem k svátku, narozeninám či výročí. Provedení celé z perel se pak hodí i pro výjimečné životní příležitosti jako svatba, promoce, narození dítěte či životní jubilea.

 

PERLOVÉ NÁUŠNICE

Perlové náušnice by měly být základem každé šperkovnice. Jsou zpravidla první volbou mezi jemnými šperky pro svoji univerzálnost. Skvěle ladí jak ke slavnostnějším outfitům, tak i business kostýmu, ale velmi trendy jsou také k džínům a triku. Díky naší široké nabídce perlových náušnic můžete vybírat jak mezi elegantními styly, tak ale i velmi odlehčené a moderní druhy pro každodenní využití.

Jako dárek se hodí prakticky pro každou příležitost, jak k svátku či narozeninám, tak k Valentýnu nebo k výročí.

 

PERLOVÉ PRSTENY

Perlový prsten je módním doplňkem, který každá žena miluje.

Pokud máte obavu, že u prstenu byste se netrefili správnou velikostí, máme pro vás skvělou zprávu - většina námi vyráběných perlových prstenů má nastavitelnou velikost, jejíž rozmezí je vždy uvedeno u konkrétního produktu. Stačí tedy vybrat ten správný a jeho velikost jednoduše přizpůsobit velikosti prstu.

I perlový prsten může být vynikajícím dárkem ke svátkům, narozeninám, výročím, Vánocům, ale třeba i v případě, že chcete svou partnerku či kamarádku prostě potěšit.

 

PERLOVÉ BROŽE

Od doby, kdy jsme vytvořili perlovou brož pro Madeleine Albright, uplynulo již několik let a za tu dobu konečně i u nás v ČR obliba broží nesmírně stoupla. Je to ozdoba, která zažívá celosvětovou renesanci a stává se populární u čím dál mladších věkových skupin. Brož nemusí totiž být jen doplněk formálního kostýmu či saka, třpytivá perlová brož třeba nádherně rozsvítí baret či klobouk a skvěle vypadá i na kabátu. Navíc většina našich broží může být nošena i jako přívěsek na řetízku. Nechte se okouzlit překrásnými perlovými brožemi.

Jako dar se brož využije při stejných příležitostech jako náušnice a prsteny. Velkou radost udělají jak k svátku, tak k narozeninám, k výročí, Valentýnu, ke dni matek, při pracovním úspěchu nebo jen tak pro potěchu.

Kam se který šperk hodí a co pořídit jako dárek

Doporučené produkty

Minimalistický prsten s perlami

Minimalistický prsten s perlami

690 Kč
Perlové náušnice s bezpečným zapínáním

Perlové náušnice s bezpečným zapínáním

1 090 Kč
Třpytivá sada šperků z perel

Třpytivá sada šperků z perel

2 680 Kč
Jemná sada stříbrných šperků s perlou

Jemná sada stříbrných šperků s perlou

1 780 Kč
Sada šperků z mořských perel se zlatem

Sada šperků z mořských perel se zlatem

10 780 Kč
Exkluzivní sada šperků z mořských perel

Exkluzivní sada šperků z mořských perel

48 500 Kč
Sada šperků brož a náušnice

Sada šperků brož a náušnice

2 080 Kč
Sada náhrdelníku a náušnic z perel

Sada náhrdelníku a náušnic z perel

1 480 Kč
Garance pravosti

Každý námi vyrobený šperk je opatřen Certifikátem pravosti JwL, kterým garantujeme pravost a mimořádnou kvalitu perel, protože perly si sami vybíráme na perlových farmách po celém světě.

Dárkové balení

Každý zakoupený šperk Vám zabalíme do dárkové krabičky a převážeme mašlí, Vy se tak budete moci věnovat pouze vlastnímu předání perlového dárku a užívat si radost naplno.

Bezpečný nákup

Jsme registrováni u puncovního úřadu pod číslem 13776 a všechny naše šperky jsou opatřeny značkou ryzosti a pravosti. Nehrozí tak naprosto žádné riziko, že by výrobek nesplňoval udávané parametry.

Výroba v ČR

Jsme výrobci, nikoli pouze přeprodejci, proto si hrdě stojíme za kvalitou našich šperků, které jsou vyráběny zde v České republice a jsou tak až do finální fáze pod neustálou kontrolou kvality. Případný záruční i pozáruční servis je samozřejmostí.

Vybíráte dárek

a nemůžete se rozhodnout? Jsme specialisté na perly s bohatými zkušenostmi a jsme připraveni Vám poradit tak, aby dárek vždy potěšil. Kontaktujte nás z pohodlí domova.