/ Šperky / Perlové brože

Perlové brože

Stává se vám někdy, že se chystáte na nějakou společenskou událost, stojíte před zrcadlem a říkáte si, že to vypadá skvěle, ale ještě by to něco chtělo? A není to něco perlová brož?

Naše perlové brože jsou nádherným doplňkem outfitu, který dotvoří pomyslnou tečku a podtrhne tak dojem z vašeho elegantního perlového náhrdelníku, podpořeného perlovými náušnicemi a případným perlovým náramkem. Přicházíte pak do společnosti jako ztělesnění elegance a vkusu, jako královna perel.

Perlové brože obecně v poslední době prožívají renesanci a skvěle se tak hodí i jako doplněk kabátu, nádherně osvěží váš klobouk nebo baret, zdaleka tak už nepatří pouze večerní róbě či k formálnímu kostýmku. Výhodou takové brože je pak i fakt, že se dá nosit na svrchní vrstvě oděvu, takže je to vlastně jediný šperk, který venku naplno vynikne i v zimě. Broží si můžete ozdobit i šálu.

Naše perlové brože obsahují pravé sladkovodní perly. V naší nabídce najdete nejrůznější motivy od rostlinných, přes ornamenty až po zvířátka. Pořiďte si jednu oblíbenou, kterou můžete střídat ke každému outfitu nebo více kusů, ať můžete brože střídat podle nálady. Je to jen na vás. My jen víme, že brož s perlou bude perlou vaší šperkovnice.

Mnoho zajímavých informací týkajících se například toho, jak poznat pravé perly či jaké druhy a barvy perel jsou nejoblíbenější, najdete v sekci o perlách. Pokud by vás ale zajímaly třeba aktuální módní trendy ve špercích, zda jsou perly vhodné jako svatební šperk, či kde bezpečně perly koupit, mrkněte na náš blog, kde najdete i spoustu tipů a vychytávek, třeba které stříbro je nejlepší.

Perlová brož mašle

Perlová brož mašle

990 Kč
Brož olivová ratolest 2v1

Brož olivová ratolest 2v1

990 Kč
Brož vločka s perlou

Brož vločka s perlou

1 090 Kč
Brož zlatý čtyřlístek

Brož zlatý čtyřlístek

990 Kč
Stříbrná brož čtyřlístek

Stříbrná brož čtyřlístek

990 Kč
Perlová brož zlaté srdce

Perlová brož zlaté srdce

990 Kč
Brož motýl 2v1

Brož motýl 2v1

1 090 Kč
Zlatá brož gingko list

Zlatá brož gingko list

990 Kč
Brož gingko s pravou perlou

Brož gingko s pravou perlou

990 Kč
Zlatá brož s perlou

Zlatá brož s perlou

890 Kč
Brož zlatý anděl s perlou

Brož zlatý anděl s perlou

1 090 Kč
Brož moudrá sova

Brož moudrá sova

1 090 Kč
Brož sova s pravou perlou

Brož sova s pravou perlou

1 090 Kč
Brož květ 2v1

Brož květ 2v1

990 Kč
Brož kala květ 2v1

Brož kala květ 2v1

990 Kč
Brož lístky 2v1

Brož lístky 2v1

990 Kč
Brož list s perlou

Brož list s perlou

990 Kč
Brož motýlek pozlacený s perlou 2v1

Brož motýlek pozlacený s perlou 2v1

990 Kč
Brož motýl s perlou a perletí 2v1

Brož motýl s perlou a perletí 2v1

990 Kč
Brož vážka 2v1

Brož vážka 2v1

890 Kč
Brož houslový klíč s pravou perlou

Brož houslový klíč s pravou perlou

1 090 Kč
Brož jelínek s pravou perlou

Brož jelínek s pravou perlou

990 Kč
Brož se sladkovodní perlou

Brož se sladkovodní perlou

990 Kč
Pozlacená brož lastura s pravou perlou 2v1

Pozlacená brož lastura s pravou perlou 2v1

990 Kč
Garance pravosti

Každý námi vyrobený šperk je opatřen Certifikátem pravosti JwL, kterým garantujeme pravost a mimořádnou kvalitu perel, protože perly si sami vybíráme na perlových farmách po celém světě.

Dárkové balení

Každý zakoupený šperk Vám zabalíme do dárkové krabičky a převážeme mašlí, Vy se tak budete moci věnovat pouze vlastnímu předání perlového dárku a užívat si radost naplno.

Bezpečný nákup

Jsme registrováni u puncovního úřadu pod číslem 13776 a všechny naše šperky jsou opatřeny značkou ryzosti a pravosti. Nehrozí tak naprosto žádné riziko, že by výrobek nesplňoval udávané parametry.

Výroba v ČR

Jsme výrobci, nikoli pouze přeprodejci, proto si hrdě stojíme za kvalitou našich šperků, které jsou vyráběny zde v České republice a jsou tak až do finální fáze pod neustálou kontrolou kvality. Případný záruční i pozáruční servis je samozřejmostí.

Vybíráte dárek

a nemůžete se rozhodnout? Jsme specialisté na perly s bohatými zkušenostmi a jsme připraveni Vám poradit tak, aby dárek vždy potěšil. Kontaktujte nás z pohodlí domova.