Choker náhrdelník

Choker náhrdelník

Chcete perlový náhrdelník, který nevypadá jako po babičce? Mrkněte na trendy choker v té nejvyšší kvalitě, někdy také zvaný collar.

Je to návrat do devadesátek na západě, kdy se nosily perlové náhrdelníky, které pevně seděly kolem krku a mohly se nosit denně. Byly nádherně jemné, obepínaly krk a nijak proto neomezovaly. Navíc to nebyl klasický elegantní perlový šperk.

Náš choker náhrdelník je vyroben z drobnějších perel, které sednou přesně nad klíční kost a jsou naprosto skvělé pro vrstvení s dalšími náhrdelníky. Vytvoříte tak krásný set. Díky prodlužovacímu řetízku je navíc možné perlový choker přesně nastavit podle obvodu krku.

Nejedná se o žádnou tuctovku, je to skutečně trendy kousek který je poslední dobou populární i u mladých mužů. Na výběr je se stříbrným i pozlaceným uzávěrem.

Jak je u nás tradicí, je vyroben v nejvyšší kvalitě a všechny perly jsou vázány uzlíkovou vazbou. Proč? Je to takto důležité!! Navlečení na obyčejné lanko, jak se některé konkurenční napodobeniny objevují, opravdu nemá dlouhou životnost a perlám velmi škodí.

Jakou má mít náhrdelník typu choker délku si můžete prohlédnout zde.

 

Doporučené produkty

Minimalistický prsten s perlami

Minimalistický prsten s perlami

690 Kč
Tahitský náhrdelník

Tahitský náhrdelník

2 890 Kč
Perlové náušnice s bezpečným zapínáním

Perlové náušnice s bezpečným zapínáním

1 090 Kč
Brož zlatý anděl s perlou

Brož zlatý anděl s perlou

1 090 Kč
Perlová brož anděl

Perlová brož anděl

1 090 Kč
Brož moudrá sova

Brož moudrá sova

1 090 Kč
Brož sova s pravou perlou

Brož sova s pravou perlou

1 090 Kč
Brož květ 2v1

Brož květ 2v1

990 Kč
Garance pravosti

Každý námi vyrobený šperk je opatřen Certifikátem pravosti JwL, kterým garantujeme pravost a mimořádnou kvalitu perel, protože perly si sami vybíráme na perlových farmách po celém světě.

Dárkové balení

Každý zakoupený šperk Vám zabalíme do dárkové krabičky a převážeme mašlí, Vy se tak budete moci věnovat pouze vlastnímu předání perlového dárku a užívat si radost naplno.

Bezpečný nákup

Jsme registrováni u puncovního úřadu pod číslem 13776 a všechny naše šperky jsou opatřeny značkou ryzosti a pravosti. Nehrozí tak naprosto žádné riziko, že by výrobek nesplňoval udávané parametry.

Výroba v ČR

Jsme výrobci, nikoli pouze přeprodejci, proto si hrdě stojíme za kvalitou našich šperků, které jsou vyráběny zde v České republice a jsou tak až do finální fáze pod neustálou kontrolou kvality. Případný záruční i pozáruční servis je samozřejmostí.

Vybíráte dárek

a nemůžete se rozhodnout? Jsme specialisté na perly s bohatými zkušenostmi a jsme připraveni Vám poradit tak, aby dárek vždy potěšil. Kontaktujte nás z pohodlí domova.