Další informace o produktu
Kód | 01-266 |
---|---|
Průměr perly | 8 -13 mm |
Přibližná hmotnost | 50 g |
Hmot. drahého kovu | 1,5 g |
Velikost | 45 cm |
Barva perly | Šedá, Hnědá, Černá, Zelená, Fialová |
Druh perly | Tahitské |
Barva kovu | Stříbrná |
Materiály | Stříbro Ag925/1000 rhodiované |
Zapínání | Mechanické |
Pro koho | Dámské |
Na tento šperk poskytujeme 10letou záruku. Záruka pokrývá nechtěné roztržení či případnou výměnu porouchaného uzávěru.
Krásný náhrdelník z pravých tahitských mořských perel oblíbeného barokního tvaru v nádherných odstínech, které jsou pro tento druh perel typické.
Náhrdelník je vhodné doplnit elegantními náušnicemi z tahitských perel.
Barokní perly vynikají tím, že jsou na nich patrné přírodní pigmentace, perleťové vrásky a mají proto neopakovatelné unikátní tvary.
Barva tahitské perly je jedinečná, může být s nádechem do černé, zelené, šedé, hnědé i lilkové.
Tahitské perly jsou jediné černé perly na světě, které svoji krásnou barvu získávají přirozenou cestou bez jakéhokoli dobarvení. Proto je Tahitská perla, neboli černá perla z francouzské polynésie, tolik oceňována po celém světě.
Jednotlivé perly jsou vzájemně odděleny šperkařským uzlíkem.
Šperk je dodáván s certifikátem pravosti JWL.
Bezpečnostní stříbrné zapínání.
Rhodiovaný povrch zapínání zajistí dlouhodobý lesk, ochranu proti alergickým reakcím a oxidaci stříbra.
Šperk bude dodán v originální dárkové krabičce JWL.
Každý námi vyrobený šperk je opatřen Certifikátem pravosti JwL, kterým garantujeme pravost a mimořádnou kvalitu perel, protože perly si sami vybíráme na perlových farmách po celém světě.
Každý zakoupený šperk Vám zabalíme do dárkové krabičky a převážeme mašlí, Vy se tak budete moci věnovat pouze vlastnímu předání perlového dárku a užívat si radost naplno.
Jsme registrováni u puncovního úřadu pod číslem 13776 a všechny naše šperky jsou opatřeny značkou ryzosti a pravosti. Nehrozí tak naprosto žádné riziko, že by výrobek nesplňoval udávané parametry.
Jsme výrobci, nikoli pouze přeprodejci, proto si hrdě stojíme za kvalitou našich šperků, které jsou vyráběny zde v České republice a jsou tak až do finální fáze pod neustálou kontrolou kvality. Případný záruční i pozáruční servis je samozřejmostí.
a nemůžete se rozhodnout? Jsme specialisté na perly s bohatými zkušenostmi a jsme připraveni Vám poradit tak, aby dárek vždy potěšil. Kontaktujte nás z pohodlí domova.