X

Příběh značky


 

Fascinující příběh vzniku Českého rodinného šperkařství JwL LUXURY PEARLS se datuje do roku 2008 a je příběhem bezmála pohádkovým.


Lenka Matoušková, zakladatelka a dnešní spolumajitelka úspěšného šperkařství v té době netušila, že při procvičování jemné motoriky svých prstů, která se vytrácela vlivem neurologického onemocnení zvaného Roztroušená skleróza, položí základ dnes tak oceňovanému a vyhledávanému šperkařství, specializujícího se na výrobky z pravých perel. Že jsou perly kouzelný přírodní materiál dokládá fakt, že ztrácení jemné motoriky prstů se nejen zastavilo, ale částečně se cit vrátil zpět.


Dnes jsou Lenka Matoušková a její manžel Marek Matoušek majiteli šperkařství, proslulého vysokou kvalitou svých výrobků uváděných na trh v kolekcích, které udávají módní trendy, avšak za dostupné ceny. Co do sortimenu perel a perlových šperků nemají na zdejším trhu konkurenci.


Pro jejich unikátní design a špičkovou kvalitu si jejich šperky oblíbili zákazníci z mnoha zemí. Měli čest vytvořit brož pro jejich vášnivou sběratelku Madeleine Albright, jejich šperky denně zdobí moderátorky České televize, jsou také předávány jako oficiální dar za Českou republiku při mezistátních návštěvách českých ministrů, nebo služí jako hodnotný dárek firmám zvučných jmen, které chtějí obdarovat své zákazníky a partnery.

 

Příběh značky

 

Kontakt
JwL Luxury Pearls
Na Proutkách 286,
250 73 Radonice
IČO: 74130307
Tel.: +420602376329
Tel.: +420602218219
email: info@jwl.cz
2017© JwL